ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM

ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM OTRZYMALI UCZNIOWIE:

Rok szk. 2013/14

 

L.p. klasa Nazwisko i imię ucznia Średnia roczna
1. 4 a Stachura-Baran Franciszek

5,50

2. 4 a Zabielska Wiktoria 5,10
3. 4 a Skrzypczak Maciej 4,90
4. 4 a Tobiasz Adrian 4,80
5. 4 b Cyranka Julia 5,70
6. 4 b Kaisz Antoni 5,50
7. 4 b Okoń Zuzanna 5,30
8. 4 b Niedzielska Małgorzata 5,30
9. 4 b Badach Natalia 5,30
10. 4 b Urbanek Paula 5,30
11. 4 b Adamczyk Bartosz 5,10
12. 4 b Lisek Mateusz 5,00
13. 4 b Oniszczuk Karolina 4,80
14. 4 b Niedzielski Przemysław 4,80
15. 4 b Kowalczyk Roksana 4,80
16. 4 b Okoń Alicja 4,80
17. 4 b Bednarski Tomasz 4,80
18. 5 Dalmata Magdalena 6,00
19. 5 Sokołek Aleksandra Izabela 5,74
20. 5 Łagowska Wiktoria Katarzyna 5,64
21. 5 Filipiak Weronika Anna 5,55
22. 5 Buda Sandra Wiktoria 5,45
23. 5 Kozak Małgorzata Anna 5,18
24. 5 Makarewicz Martyna 5,09
25. 5 Komar Alicja 5,00
26. 5 Skrzypczak Marek 4,91
27. 5 Szczęśniak Wiktoria Agnieszka 4,91
28. 5 Sawa Oliwia Kazimiera 4,82
29. 6 Malicka Karolina 5,00
30. 6 Płonkowski Emil Ryszard 5,00
31. 6 Szafraniec Natalia 5,00
32. 6 Czajka Nikola 4,91
33. 6 Martyna Aleksandra Weronika 4,91
34. 6 Skrzypczak Natalia 4,91
35. 6 Bachórz Magdalena Daria 4,82
36. 6 Siebielec Magdalena Maria 4,82

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Klasa IV:

1  Sandra Buda
Magdalena Dalmata
Weronika Filipiak

2  Natalia Foltys

3  Alicja Komar

4  Małgorzata Kozak

5  Wiktoria Łagowska

6  Martyna Makarewicz

7  Marek Skrzypczak

8  Aleksandra Sokołek

9  Wiktoria Szczęśniak

Klasa V:

1  Nikola Czajka

2  Anna Kanclerz

3  Aleksandra Martyna

4  Magdalena Siebielec

5  Natalia Skrzypczak

6  Natalia Szafraniec

 

Szkołę Podstawową nr 11 w Lublinie z wyróżnieniem ukończyli uczniowie:

 

Klasa VI a:

1  Natalia Falkowicz

2  Paulina Rozwałka

3  Marcin Szuper

4  Weronika Żmuda

 

Klasa VI b:

1  Adam Bednarczuk

2  Jan Filipiak

3  Paulina Mańka

4  Aleksandra Mondzelewska

5  Szymon Szafranek

6  Justyna Turlewicz

7  Agata Wrona

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

Klasa IV a:

1. Natalia Skrzypczak

2. Emil Płonkowski

3. Nikola Czajka

4. Anna Kanclerz

6. Magdalena Siebielec

7. Magdalena Bachórz

 

Klasa V b:

1. Justyna Turlewicz

2. Paulina Mańka

3. Szymon Szafranek

 

Klasa V a:

1. Weronika  Żmuda

2. Paulina Rozwałka

3. Natalia  Falkowicz

 

 

 

 

 

 

Szkołę Podstawową nr 11 w Lublinie z wyróżnieniem ukończyli uczniowie:

Klasa VI a:

1. Radosław Smolak

2. Mateusz Ściuk

3. Jakub Myka

Klasa VI b:

1. Daniel Strzelecki

2. Natalia Grabiec

3. Karolina Różanek

4. Anna Szuper

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Klasa IV a:

1.Natalia  Falkowicz

2. Weronika  Żmuda

3. Paulina Rozwałka

 

Klasa IV b:

1. Paulina Mańka

2. Mikołaj Czop

3. Szymon Szafranek

4. Weronika Czop

5. Agata Wrona

6. Adam Bednarczuk

Klasa V a:

1. Jakub Myka

2. Radosław Smolak

3. Mateusz Ściuk

4. Barbara Nóżka

 

Klasa V b:

1. Daniel Strzelecki

2. Natalia Grabiec

3. Karolina Różanek

4. Jakub Adamowicz

5. Mateusz Świzdor

 

Szkołę Podstawową nr 11 w Lublinie z wyróżnieniem ukończyli uczniowie:

Klasa VI a:

1. Zuzanna Szafranek

2. Julia Krzyżanowska

3. Jakub Mielnik

4. Wiktor Borkowski – Wrona

5. Aleksandra Golec

6. Kamila Czop

7. Katarzyna Golec

8. Natalia  Waś

9. Kamil  Trzebiński

10. Paulina Cieśla

11. Alicja Krawczyk

 

Klasa VI b:

1. Monika Kowalczuk

2. Magdalena  Kozdroń

3. Maciej Oniszczuk

4. Patrycja Skrzypczak

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

Klasa IV a:

1  Wiktor Borkowski – Wrona

2  Kamila Czop

3  Aleksandra Golec

4  Alicja Krawczyk

5  Julia Krzyżanowska

6  Justyna Sachar

7  Zuzanna Szafranek

8  Natalia Waś

Klasa IV b:

1  Magdalena Kozdroń

2  Patrycja Skrzypczak

Klasa V a:

1  Daniel Filipczak

2  Kinga Kaniuga

3  Klaudia Miedzińska

4  Klaudia Minda

Klasa V b:

1  Weronika Cyranka

2  Aleksandra Dudek

3  Gabriela Dymek

4  Paulina Garbarz

5  Wiktoria Kęcka

6  Sylwia Kowalik

7  Damian Ostrzyżek

8  Dorota Pardyka

9  Agata Wilczek

10   Gabriela Zakrzewska

11    Karolina Zielińska

Klasa VI a:

1  Michał Grendysz

2  Krystian Kamiński

3  Justyna Myka

4  Mateusz Piwko

Klasa VI b:

1  Karolina Banach

2  Natalia Brzezińska

3  Patrycja Czerw

4  Jakub Filipiak

5  Przemysław Golonka

6  Maja Kaczmarska

7  Urszula Kasperek

8  Urszula Wasil


Archiwa