„Muzyka daje moc” – Koncet Chefket w Lublinie.

„Muzyka daje moc” – Koncet Chefket w Lublinie.

 

Na zaproszenie Goethe-Institut na tournée po Polsce przyjechał znany berliński  muzyk hip-hopowy Chefket. Muzyk nazywany ”najszczęśliwszym raperem świata” wystąpił także w Lublinie dla uczniów szkół lubelskich i studentów UMCS-10.05.2016 r. Dzięki swoim zabawnym ale i zaangażowanym tekstom przybliżał młodzieży współczesny obraz Niemiec i zachęcał do nauki języka niemieckiego.

Uczniowie klasy Ia LO pod opieką nauczyciela języka niemieckiego p. G. Wójcik-Josicz uczestniczyli w tym wydarzeniu bawiąc się, śpiewając i tańcząc w czasie niezwykle udanego występu Chefketa i grupy towarzyszącej.

 

Trasę koncertową zorganizował Instytut Goethego wraz z partneramiw ramach obchodów 25 lecia dobrego sąsiedztwa.

 

„Muzyka daje moc” – Koncet Chefket w Lublinie.

Archiwa